AWD, s.r.o. – autorizovaný servis a bazar vozů SUBARU v Praze

pell-mell
Třebohostická 9, Praha 10
608 782 278 (608 SUBARU)
awd@awd.cz

AUTOBAZAR
Aktuální nabídka vozů
SUBARU

Nechte si u nás
zkontrolovat vůz
před koupí

Proč si vybrat nás?

Prohlédněte si
reference našich
stávajících zákazníků

Třebohostická 9, Praha 10
tel: 608 782 278
awd@awd.cz

< >

Články o SUBARU

Systémy pohonu Subaru Symmetrical AWD V současnosti Subaru nabízí čtyři různé systémy pohonu 4 x 4, a to VTD, elektricky řízené 4 x 4, mechanicky řízené 4 x 4 a AWD s DCCD. Pojďme se na ně podívat blíže.
Subaru Legacy kombi (Touring) a sedan (B4) „2.0GT DIT“ V těchto dnech byla na japonský trh uvedena nová verze Subaru Legacy 2.0GT DIT. Nečekejte, že někdy dorazí i na oficiální český trh, ale i tak se potěšte pohledem na její oficiální fotografie…
Facelift modelů Subaru Legacy a Outback pro japonský trh Subaru uvedlo faceliftované modely Subaru Legacy a Outback na japonský trh. U Legacy v kombi i v sedanu je k dispozici nová výkonná verze „2.0GT DIT“ se zcela novým přeplňovaným čtyřválcem 2,0 l s protiběžnými písty, rozvodem DOHC a přímým vstřikováním paliva.
Subaru BRZ oceněno v UK Vehicle Dynamics International magazine z anglického UKIP Media & Events Ltd. zvolil Subaru BRZ autem roku 2012.
Subaru BRZ je v Japonsku prodejním hitem Za první dva měsíce (konkrétně od 3. 2. do 27. 3. 2012) se v Japonsku prodalo 3551 Subaru BRZ.
Systém „EyeSight“ bude v ČR až v roce 2014 Subaru plánuje systém "EyeSight" uvést na evropský trh (a tedy i do ČR) až v roce 2014. Subaru vybavené systémem EyeSight jsou k dostání již nyní v Japonsku a Austrálii.
SUBARU spustilo výrobu BRZ V pátek 16. března 2012 byla spuštěna výroba Subaru BRZ a Toyoty 86.
SUBARU na autosalonu v Ženevě 2012 Na prvním letošním evropském autosalonu automobilka Subaru představila především svoje dva nejnovější modely, a to Subaru BRZ a Subaru Impreza s pěti dveřmi.
SUBARU XV získalo ocenění 5 hvězd v testech bezpečnosti Euro NCAP již druhý rok po sobě Subaru XV s motorizací 2.0i v evropské specifikaci získalo nejvyšší pětihvězdičkové hodnocení v Evropském programu hodnocení nových automobilů - Euro NCAP již po druhé za sebou, a to v letech 2011 a 2012.
30 let výroby motorů a převodovek Subaru Rok 2012 je významným datem pro výrobní závod automobilky Subaru v Gunma Oizumi v Japonsku. V tomto závodu se již třicet let vyrábí motory a převodovky pro vozy Subaru všech kategorií.
Novější článkyStarší články

Přihlášení

Přihlásit se

Spojte se s námi

Fake Stuff...

Třebohostická 9, Praha 10
608 782 278 (608 SUBARU)
awd@awd.cz

Zvětšit mapu...
Banner...

U nás v AWD v Praze se autům SUBARU věnujeme hezkou řádku let. Prošlo nám za ni rukama mnoho vozů SUBARU. Není tak prakticky nic, s čím bychom si v našem servisu neuměli poradit. SUBARU zkrátka žijeme, baví nás a jsou naším koníčkem!