AWD, s.r.o. – autorizovaný servis a bazar vozů SUBARU v Praze

pell-mell
Třebohostická 9, Praha 10
608 782 278 (608 SUBARU)
awd@awd.cz

AUTOBAZAR
Aktuální nabídka vozů
SUBARU

Nechte si u nás
zkontrolovat vůz
před koupí

Proč si vybrat nás?

Prohlédněte si
reference našich
stávajících zákazníků

Třebohostická 9, Praha 10
tel: 608 782 278
awd@awd.cz

< >

Aktuality

Přijímáme platby v BTC Krom klasických fiat platebních způsobů u nás můžete platit i bitcoinem, a to i přes LN.
Čištění filtru pevných částic (DPF) vozů SUBARU Čistíme filtry pevných částic, výhradně však pro vozy Subaru (pro jiné značky totiž servis nezajišťujeme).
Forester STI - úprava modelu 2013 XT Forester STI se do Evropy bohužel nedováží. A z vlastní zkušenosti můžeme potvrdit, že některé z jeho specifických dílů prakticky není možné sehnat. Nicméně, i tak jsme dostali za úkol evropského Forestera XT vylepšit a přiblížit ho k verzi STI. V některých parametrech jsme ho dokonce předčili.
Hledáme mechaniky Chcete-li si splnit sen a starat se výhradně o vozy značky Subaru, určitě se ozvěte.
PF 2017 Přejeme všem Subaristům a lidem dobré vůle klidné svátky vánoční, bohatou nadílku pod stromečkem, důstojnou rozlučku s letošním rokem a hlavně, do příštího roku hodně zdraví a štěstí.
Úprava Subaru WRX STI model 2015+ Říkali jsme si, kdy že to přijde. Kdo první nevydrží celých dlouhých pět let záruky na STI a vymění ji za upravenou řídicí jednotku (rozuměj probuzené STI).
Zveřejňujeme detailní technický stav našich bazarových Subaru Náš bazar se v lecčems odlišuje. Nově přicházíme s detailními informacemi o autech, která prodáváme.
Pečujte o své Subaru pořádnou autokosmetikou Pokud patříte mezi ty, kteří o své Subaru rádi pečují a dosud jste nezkusili pořádnou autokosmetiku, tak víme o jednom řešení.
Proplach automatické převodovky Subaru Po několika testech jsme se rozhodli zařadit do naší nabídky další službu - proplach automatické převodovky a výměna kompletní olejové náplně.
Úprava motoru třikrát jinak Při posledním dvoudenním maratonu zaměřeném na úpravy software jednotek Subaru a navyšování jejich výkonu se nám mimo jiné sešla tři původně stejná, po úpravách zásadně odlišná auta.
Starší články

Přihlášení

Přihlásit se

Spojte se s námi

Fake Stuff...

Třebohostická 9, Praha 10
608 782 278 (608 SUBARU)
awd@awd.cz

Zvětšit mapu...
Banner...

U nás v AWD v Praze se autům SUBARU věnujeme hezkou řádku let. Prošlo nám za ni rukama mnoho vozů SUBARU. Není tak prakticky nic, s čím bychom si v našem servisu neuměli poradit. SUBARU zkrátka žijeme, baví nás a jsou naším koníčkem!