AWD, s.r.o. – autorizovaný servis a bazar vozů SUBARU v Praze

pell-mell
Třebohostická 9, Praha 10
608 782 278 (608 SUBARU)
awd@awd.cz

AUTOBAZAR
Aktuální nabídka vozů
SUBARU

Nechte si u nás
zkontrolovat vůz
před koupí

Proč si vybrat nás?

Prohlédněte si
reference našich
stávajících zákazníků

Třebohostická 9, Praha 10
tel: 608 782 278
awd@awd.cz

< >

Co nabízíme prodávajícím vozu SUBARU

Na konci tohoto článku naleznete vozy, které aktuálně sháníme pro naše zákazníky...

Pokud chcete prodat své SUBARU, zvažte, zda při tom nebudete spolupracovat s námi. Nabízíme vám následující možnosti.

Výkup SUBARU za hotové s doplatkem

Jedná se o velmi oblíbenou variantu, která v sobě spojuje výhody komisního prodeje a výkupu za hotové. Auto od vás vykoupíme za hotové za cenu, kterou vám zpravidla nabídnou masové autobazary. My vám však oproti nim vyplatíme i druhou část kupní ceny hned po té, co auto prodáme konečnému majiteli. Výhody takového postupu pro vás jsou zjevné:

  • finanční výhoda - ihned po podpisu kupní smlouvy máte k dispozici peníze, se kterými můžete volně disponovat, své SUBARU však kvůli tomu nemusíte prodat výrazně pod cenou, protože dostanete ještě doplatek; nemusíte navíc investovat do inzerce a dalších úkonů spojených s prodejem vozu
  • "bezstarostní" výhoda - zbavíme vás nudné administrativy spojené s prodejem auta a ušetříme vám čas - nebudete muset navštěvovat dopravní odbor, vytvoříme a publikujeme inzeráty, budeme jednat se zájemci o vaše SUBARU
  • přidaná hodnota - váš vůz fyzicky a právně prověříme a prodáme naším jménem, což bude pro kupující zárukou jeho kvality, takže budou ochotni zaplatit za váš vůz víc, než za SUBARU, které seženou někde "na ulici" od "bezejmeného" prodávajícího

CHCETE VĚDĚT VÍC? ZEPTEJTE SE

Výkup SUBARU za hotové

Váš vůz důkladně prověříme, nabídneme vám cenu za jeho odkup a SUBARU od vás koupíme. Nejraději vykupujeme SUBARU, o které se dlouhodobě staráme v našem servisu, a dobře je tak známe.

Pro vás je vše bez starostí - všechny peníze dostanete ihned po podpisu kupní smlouvy a prakticky o nic se nestaráte. Výměnou za to dostanete ze všech tří nabízených variant nejméně peněz.

Komise

Nebudete-li nám z nejrůznějších důvodů chtít prodat své SUBARU hned, můžeme vám i tak pomoci s jeho prodejem, a to komisně. Dohodneme se, že auto budeme nabízet výhradně my naším jménem, najdeme vám kupujícího, seriózně jej budeme informovat o faktickém a právním stavu vozidla, avšak auto mu prodáte přímo. Z prodeje budeme inkasovat dohodnutou provizi. Výhodné u této varianty je to, že v případě dohody můžete autem nadále jezdit a dostanete nejvíc peněz, nevýhodná je naopak skutečnost, že budete muset na všechny peníze čekat až do prodeje vozu kupujícímu.

ZAUJALA VÁS NĚKTERÁ Z VARIANT? OZVĚTE SE NÁM

Jaké vozy Subaru aktuálně sháníme pro naše zákazníky?

Nezřídka se stává, že zejména dobře prodejné ročníky a modely prodáváme bez inzerce přímo našim zákazníkům, kteří mají u nás uloženou poptávku. Toho času sháníme zejména tyto vozy ideálně v dobrém stavu s jasnou historií:

  • Subaru Forester, atmosféra, od roku 2009, manuální převodovka, 5 míst, najeto do 150 000 km
  • Subaru Forester, turbo, od roku 2009, automat
  • Subaru Outback, čtyřválec od roku 2006 do roku 2009, manuální převodovka
  • Subaru Outback H6 od roku 2004
  • Subaru Outback od roku 2010, benzín
  • Subaru Tribeca 3,6 litru

Poptávky evidujeme na celou řadu dalších vozů, výše uvedené jsou pouze ty "nejžavější".

Přihlášení

Přihlásit se

Spojte se s námi

Fake Stuff...

Třebohostická 9, Praha 10
608 782 278 (608 SUBARU)
awd@awd.cz

Zvětšit mapu...
Banner...

U nás v AWD v Praze se autům SUBARU věnujeme hezkou řádku let. Prošlo nám za ni rukama mnoho vozů SUBARU. Není tak prakticky nic, s čím bychom si v našem servisu neuměli poradit. SUBARU zkrátka žijeme, baví nás a jsou naším koníčkem!