AWD, s.r.o. – autorizovaný servis a bazar vozů SUBARU v Praze

pell-mell
Třebohostická 9, Praha 10
608 782 278 (608 SUBARU)
awd@awd.cz

AUTOBAZAR
Aktuální nabídka vozů
SUBARU

Nechte si u nás
zkontrolovat vůz
před koupí

Proč si vybrat nás?

Prohlédněte si
reference našich
stávajících zákazníků

Třebohostická 9, Praha 10
tel: 608 782 278
awd@awd.cz

< >

SUBARU XV získalo ocenění 5 hvězd v testech bezpečnosti Euro NCAP již druhý rok po sobě

Subaru XV s motorizací 2.0i v evropské specifikaci získalo nejvyšší pětihvězdičkové hodnocení v Evropském programu hodnocení nových automobilů - Euro NCAP již po druhé za sebou, a to v letech 2011 a 2012.

Test z tohoto roku odráží bezpečnost modelu Subaru XV proti nejnovějším požadavkům Euro NCAP. Komplexnější a přísný systém hodnocení bezpečnosti automobilů je realizován od roku 2009. Hodnotí se ochrana dospělých cestujících, ochrana dítěte ve voze, ochrana pěších a  Safety Assist. Pět hvězdiček získalo Subaru XV již druhý rok po sobě a je pro automobilku Subaru odměnou za neustálý vývoj a zlepšování jízdní bezpečnosti.

Euro NCAP je nezávislá agentura složená z evropských vlád a evropských motoristických a spotřebitelských organizací. Vozidla se v tomto testu posuzují už od roku 1997.

Subaru vyvinulo pokročilý a technicky jedinečný rám výztuže ve tvaru prstenu, kterým optimalizuje energii při nárazu. Použitím vysoce pevné oceli byla také zvýšena odolnost celého vozu Subaru XV. Tyto funkce umožňují snížení hmotnosti, vyšší bezpečnost provozu na kolizní vlivy ze všech směrů a vyšší bezpečnost cestujících. Kromě toho byly do vozu Subaru XV instalovány airbagy na předních sedadlech a kolenní airbag pro řidiče. Výše uvedené funkce a bezpečnostní prvky jsou standardem tzv. VDC (Vehicle Dynamics Control) u všech modelů. Tyto standardy dělají vozy Subaru velmi bezpečnými. Model Subaru XV získal vynikající recenze pro svoji bezpečnost, funkčnost a stylový design. Subaru XV byl do prodeje v Evropě uveden na začátku tohoto roku a okamžitě zaujal zákazníky a stal se velmi oblíbeným SUV.

Přihlášení

Přihlásit se

Spojte se s námi

Fake Stuff...

Třebohostická 9, Praha 10
608 782 278 (608 SUBARU)
awd@awd.cz

Zvětšit mapu...
Banner...

U nás v AWD v Praze se autům SUBARU věnujeme hezkou řádku let. Prošlo nám za ni rukama mnoho vozů SUBARU. Není tak prakticky nic, s čím bychom si v našem servisu neuměli poradit. SUBARU zkrátka žijeme, baví nás a jsou naším koníčkem!