AWD, s.r.o. – autorizovaný servis a bazar vozů SUBARU v Praze

pell-mell
Třebohostická 9, Praha 10
608 782 278 (608 SUBARU)
awd@awd.cz

AUTOBAZAR
Aktuální nabídka vozů
SUBARU

Nechte si u nás
zkontrolovat vůz
před koupí

Proč si vybrat nás?

Prohlédněte si
reference našich
stávajících zákazníků

Třebohostická 9, Praha 10
tel: 608 782 278
awd@awd.cz

< >

Aktuality

Doplňky na přání do vašeho Subaru Kreativitě se meze nekladou. Pokud máte nějaké oblíbené téma, které byste si chtěli připomínat i ve svém Subaru, není to opravdu problém.
PF 2015 Naši milý zákazníci, návštěvníci našich stránek, majitelé a příznivci vozů Subaru.
Zlevňujeme Čas běží, auta stárnou - a my to reflektujeme. S platností od 1. 9. 2014 měníme hodinové sazby naší práce.
Odtah Subaru "zdarma" Čeká vás nákladnější oprava vašeho Subaru a zvažujete, jaký servis oslovíte? Havarovali jste a potřebujete auto dostat k nám? Vzdálenost od nás přece není překážkou.
Rozšiřujeme nabídku programů mytí vozů SUBARU Rozšířili jsme a aktualizovali nabídku strojního a ručního mytí vozů SUBARU.
Jedeme Castrol EDGE Titanium Už nyní máme na skladě evolučně nejnovější oleje od Castrolu, a to oleje řady TITANIUM FST™.
Dezinfekce interiéru Subaru ozonem Kvalita odvedené práce a její výsledek je u nás spolu s vámi, našimi zákazníky, vždy až na prvním místě. Tentokrát na nikdy nekončící cestě k tomuto cíli přicházíme s další novinkou: upouštíme od dezinfekce interiéru vozidla konvenčním dezinfekčním sprejem a začínáme ho dezinfikovat ozonem.
Nová špičková 3D geometrie John Bean Jízdní vlastnosti Subaru jsou jeho obrovskou devizou. Jsme si toho vědomi, a proto jsme pořídili novou moderní 3D geometrii John Bean.
400 km bokem aneb viva Livigno Když jsem se na sklonku loňského léta po marných pokusech domluvit se s provozovatelem rakouského okruhu LURI rozhodoval, co s tradičním zimním ježděním dál, měl jsem dvě možnosti.
400 km bokem aneb viva Livigno (2) Když jsem se na sklonku loňského léta po marných pokusech domluvit se s provozovatelem rakouského okruhu LURI rozhodoval, co s tradičním zimním ježděním dál, měl jsem dvě možnosti.
Novější článkyStarší články

Přihlášení

Přihlásit se

Spojte se s námi

Fake Stuff...

Třebohostická 9, Praha 10
608 782 278 (608 SUBARU)
awd@awd.cz

Zvětšit mapu...
Banner...

U nás v AWD v Praze se autům SUBARU věnujeme hezkou řádku let. Prošlo nám za ni rukama mnoho vozů SUBARU. Není tak prakticky nic, s čím bychom si v našem servisu neuměli poradit. SUBARU zkrátka žijeme, baví nás a jsou naším koníčkem!