AWD, s.r.o. – autorizovaný servis a bazar vozů SUBARU v Praze

pell-mell
Třebohostická 9, Praha 10
608 782 278 (608 SUBARU)
awd@awd.cz

AUTOBAZAR
Aktuální nabídka vozů
SUBARU

Nechte si u nás
zkontrolovat vůz
před koupí

Proč si vybrat nás?

Prohlédněte si
reference našich
stávajících zákazníků

Třebohostická 9, Praha 10
tel: 608 782 278
awd@awd.cz

< >

Historie SUBARU

Rok 1997 - uvedení nového Subaru Forester na trh S modelem Subaru Forester přišel vůz, který spojil robustnost SUV s obratností klasického osobního automobilu.
Rok 1996 - nový Subaru Forester jede 24-hodinový světový rekord v Indianopolisu, první SUV na světě Další model Subaru, který ještě před svým nasazením na trh zajel rekord ve své kategorii. Také díky tomu, že mu stačilo méně zastávek v boxech, absolvoval Subaru Forester čtyřiadvacetihodinový závod v Indianapolis průměrnou rychlostí 180,082 km/h.
Rok 1995 - Subaru Legacy Outback, Sambar EV Electric Van a certifikace ISO V roce 1995 došlo z pohledu SUBARU k těmto důležitým událostem:
  • v Japonsku a USA byl poprvé představen Subaru Legacy Outback
  • na trh v Japonsku byl uveden vůz Sambar EV Electric Van
  • došlo k certifikaci kvality SHI a SIA dle ISO 9002
Rok 1993 - světový rychlostní rekord v kategorii vozů kombi pro Subaru Legacy Na Bonneville Speedway v Utahu dosáhl Legacy Touring Wagon GT s 5-stupňovou mechanickou převodovkou po dobu jedné hodiny průměrné rychlosti 249,981 km/h, což byl nový světový rekord v kategorii sériově vyráběných, neupravených vozů kombi.
Rok 1992 – narození legendy jménem Subaru Impreza Impreza zaplnila ideálním způsobem mezeru mezi modely Justy a Legacy. Stala se jedním z nejúspěšnějších vozidel pro rally, a dala tak vzniknout kultu jménem STi.
Rok 1992 - uvedení Subaru Vivio S tímto vozidlem přivezlo Subaru do Evropy poprvé automobil v kategorii Mini s 4WD a ještě navíc se čtyřmi dveřmi.  
Rok 1991 - uvedení sportovního kupé SVX V roce 1991 spatřilo světlo světa SUBARU SVX.
Rok 1990 - Subaru Legacy nasazeno v Safari Rally Prvním modelem, který Subaru nasadilo do světových rally, bylo právě Subaru Legacy. Ve slavné Safari Rally závodilo pět vozů Subaru ve skupině A a jedno Legacy ve skupině sériových vozů. Ve skupině A dojelo Legacy na šestém místě, ve skupině N zvítězilo a stalo se prvním automobilem této skupiny, který náročnou africkou rally dokončil.
Rok 1989 - uvedení Subaru Legacy na trh Subaru Legacy 4WD oslavilo svůj vznik grandiozním způsobem: ještě před uvedením na trh získalo rychlostní světový rekord.
Rok 1988 - založena společnost Subaru Tecnica International (STI) V roce 1988 Fuji Heavy Industries (FHI) založila dceřinou společnost s názvem Subaru Tecnica International.
Novější článkyStarší články

Přihlášení

Přihlásit se

Spojte se s námi

Fake Stuff...

Třebohostická 9, Praha 10
608 782 278 (608 SUBARU)
awd@awd.cz

Zvětšit mapu...
Banner...

U nás v AWD v Praze se autům SUBARU věnujeme hezkou řádku let. Prošlo nám za ni rukama mnoho vozů SUBARU. Není tak prakticky nic, s čím bychom si v našem servisu neuměli poradit. SUBARU zkrátka žijeme, baví nás a jsou naším koníčkem!