AWD, s.r.o. – autorizovaný servis a bazar vozů SUBARU v Praze

pell-mell
Třebohostická 9, Praha 10
608 782 278 (608 SUBARU)
awd@awd.cz

AUTOBAZAR
Aktuální nabídka vozů
SUBARU

Nechte si u nás
zkontrolovat vůz
před koupí

Proč si vybrat nás?

Prohlédněte si
reference našich
stávajících zákazníků

Třebohostická 9, Praha 10
tel: 608 782 278
awd@awd.cz

< >

Rok 2002 - druhá generace Subaru Forester, uvedení Subaru Impreza WRX STi

Subaru Forester je zvláštní kombinací mezi kombi a SUV. Z vozů kombi má nadprůměrný vnitřní prostor, snadnou variabilitu interiéru a pohodlný přístup k zavazadlům.

SUBARU Forester 2002Z karoserie SUV jsou převzaty prvky jako je zvýšená průchodnost terénem a vyšší světlá výška vozu. Ta je u Foresteru 20 cm. Vůz má stálý pohon všech kol s mezinápravovým diferenciálem a viskózní spojkou a zcela hladkou podlahou pro výborný průchod tím nejnáročnějším terénem. Design Forestera nezapře japonský původ. Kapotě dominuje nasávač vzduchu, tak jako tomu je i u modelu Impreza. I u modelu Forester se projevila změna interiéru, na kterém automobilka Subaru stále pracuje, aby ho vypilovala k co největší pohodlnosti a praktičnosti pro řidiče. Palubní deska je z kvalitnějšího materiálu. Standardem jsou čelní a boční airbagy, které zasahují až do výše hlavy a plní tak i funkci okenních airbagů. Objem zavazadlového prostoru je krásných 387 litrů. Oproti předešlé verzi automobilka Subaru zapracovala na pohonu vozu. Výkon se podařilo zvýšit na 130 kW a točivý moment na 245 Nm - to vše při nezměněných otáčkách a o 10 % SUBARU Forester 2002nižší spotřebě. Celé auto je o 5 kg těžší, za toto navýšení může nový pomocný rám, který se osvědčil již na Impreze a který výrazně napomohl dalšímu zlepšení jízdních vlastností. Zvětšená tuhost přední části vylepšila již tak dobré jízdní vlastnosti. Nejrychlejší sériové SUV dělá čest své pověsti téměř v jakékoli rychlosti. Vyjet mimo silnice vyžaduje napoprvé odvahu a pak už zdravý rozum. Odvahu proto, že takovou průchodnost rozblácenými výmoly by průměrný řidič nečekal. Zdravý rozum je pak nutný k tomu, abychom v nadšení z toho, že Forester vyjede téměř všude, nevyjížděli na kolmé svahy s očekáváním, že auto umí porušovat i fyzikální zákony. Pro druhou generaci Foresteru hovoří nepochybně excelentní jízdní vlastnosti, tuhý podvozek, výkonný motor a moderní interiér.

Subaru Impreza WRX STi 2002

SUBARU Impreza WRX STi 2002Subaru Impreza WRX STi je se svou silou 365 koní ztělesněním ducha mistrovství světa World Rally Championship. Tento vůz má výbornou aerodynamiku a systém AWD, který byl vyvinut přímo pro tento model. Postavení modelů STi je na celém světě velmi silné a tak není divu, že Impreza WRX STi získala ocenění Nejlepší auto roku 2004. Pod kapotou tohoto skoro rally „vozítka“ je umístěn motor s objemem 2,0 l a výkonem 365 koní. Zásluhou turba vás z nuly na stovku auto vystřelí za 5,5 sekundy.  Permanentní AWD poskytuje fantastické jízdní vlastnosti a brzdy Brembo zajišťují bezpečné zastavení. Jednoduše řečeno, zkratka STi je zárukou nejlepšího sportovního svezení s pohonem všech kol.

Přihlášení

Přihlásit se

Spojte se s námi

Fake Stuff...

Třebohostická 9, Praha 10
608 782 278 (608 SUBARU)
awd@awd.cz

Zvětšit mapu...
Banner...

U nás v AWD v Praze se autům SUBARU věnujeme hezkou řádku let. Prošlo nám za ni rukama mnoho vozů SUBARU. Není tak prakticky nic, s čím bychom si v našem servisu neuměli poradit. SUBARU zkrátka žijeme, baví nás a jsou naším koníčkem!