AWD, s.r.o. – autorizovaný servis a bazar vozů SUBARU v Praze

pell-mell
Třebohostická 9, Praha 10
608 782 278 (608 SUBARU)
awd@awd.cz

AUTOBAZAR
Aktuální nabídka vozů
SUBARU

Nechte si u nás
zkontrolovat vůz
před koupí

Proč si vybrat nás?

Prohlédněte si
reference našich
stávajících zákazníků

Třebohostická 9, Praha 10
tel: 608 782 278
awd@awd.cz

< >

Rok 2010 - Subaru Outback nejlepším kombi

Subaru Outback 2010 získal platinovou cenu v soutěži Cars.com za nejlepší nové kombi roku 2010, Subaru Forester 2010 byl vyhodnocen jako nejlepší vůz pro malé rodiny.

V Ženevě představena nová Impreza XV

Nový crossover Impreza XV představilo Subaru na autosalonu v Ženevě v březnu, natěšení fanoušci si na něj ale museli počkat až do září.

Vnější rozměry nové Imprezy jsou 4430 x 1770 x 1520 mm, rozvor 2620 mm. Na výběr jsou dva dvoulitrové čtyřválce s protiběžnými písty – vznětový boxer diesel 2,0 D a zážehový 2,0 R, oba s maximálním výkonem 110 kW. Již standardem se ve vozech Subaru stal stálý pohon všech kol Symmetrical AWD a manuální šestistupňová (turbodiesel), resp. pětistupňová (benzínový motor) převodovka. Pro zážehový agregát lze zvolit i čtyřstupňový automat a je zde i možnost přestavby na LPG při zachování plné záruky.

Výbavu Imprezy XV tvoří mj.: VDC systém, ABS, EBD, BA, kontrola trakce vozu, Hill Start Assist (asistent pro rozjezd do kopce), šest airbagů, automatická klimatizace, autorádio s přehrávačem CD, vstupy AUX a USB na středové konzole a rozhraní Bluetooth. Součástí standardní výbavy jsou i sportovní přední sedadla s vyhříváním, elektricky nastavitelná, sklopná i vyhřívaná vnější zpětná zrcátka, elektrické ovládání oken, palubní počítač a tempomat.

Outback má nejlepší automobilový interiér roku 2010

Subaru Outback v modelovém provedení 2010 získal cenu za nejlepší interiér roku 2010 ve své cenové kategorii. Cenu mu udělila organizace Ward’s Auto, která auta rozděluje podle ceny a typu vozu, přičemž zvláštní ceny se udělují za design, všestrannost a identitu značky.

Tým osmi redaktorů organizace posuzoval celkem 40 vozů, které v roce 2010 doznaly výrazné modernizace interiéru nebo získaly zcela nový. Každý z porotců údajně užíval každé zkoumané auto po dobu dvou měsíců a na závěr uděloval body za design, použité materiály, dílenské zpracování, ergonimii, přehlednost, bezpečnost, hodnotnost a komfort.

Subaru čtvrté na okruhu v Nurburgringu

Speciálně odladěný vůz SUBARU Impreza WRX STI se zúčastnil vytrvalostního závodu 24 hodin na Nürburgringu. Subaru Impreza WRX STI vyjela ze 137. pozice v celkovém počtu 250 vozů (z nichž 123 závod dokončilo) a dosáhla 4. nejlepšího času v kategorii SP3T. Celkově dojela na 24. místě.

Subaru Outback na stupních vítězů ankety Automobil 4x4 roku 2010

Čest Subaru uhájil tentokráte Outback, který se umístil na třetím místě po Škodě Yeti a BMW X1.

Přihlášení

Přihlásit se

Spojte se s námi

Fake Stuff...

Třebohostická 9, Praha 10
608 782 278 (608 SUBARU)
awd@awd.cz

Zvětšit mapu...
Banner...

U nás v AWD v Praze se autům SUBARU věnujeme hezkou řádku let. Prošlo nám za ni rukama mnoho vozů SUBARU. Není tak prakticky nic, s čím bychom si v našem servisu neuměli poradit. SUBARU zkrátka žijeme, baví nás a jsou naším koníčkem!