AWD, s.r.o. – autorizovaný servis a bazar vozů SUBARU v Praze

pell-mell
Třebohostická 9, Praha 10
608 782 278 (608 SUBARU)
awd@awd.cz

AUTOBAZAR
Aktuální nabídka vozů
SUBARU

Nechte si u nás
zkontrolovat vůz
před koupí

Proč si vybrat nás?

Prohlédněte si
reference našich
stávajících zákazníků

Třebohostická 9, Praha 10
tel: 608 782 278
awd@awd.cz

< >

Karel Bendl

Dostali jsme email s referencemi na nás a naši práci s tím, že se jedná o náměty a máme si je upravit dle našeho vkusu. Upravíme motor, podvozek, brzdy, ale zasahovat do takhle autentického hodnocení opravdu nechceme (ostatně, nezasahujeme přirozeně do žádného z vašich hodnocení).

Pan Bendl nám tedy napsal:

  • "V roce 2002 jsem si koupil od jednoho - již tehdy certfikovaného - dovozce první Imprezu. Byla v záruce, tak jsem ji u něho servisoval, ale nebylo to vždy ono, i některé díly se jaksi příliš brzy opotřebovávaly. Až jsem při projíždění ulicí Na Jarově objevil AWD. Od té doby mám jako "pražský horal" jistotu, že moje Imča projede i po ledě, na kterém se turisti neudrží. Ti mládenci z AWD mají prostě modrou v krvi..."
  • "Se servisem AWD jsem spokojen - ještě nikdy nevěděli jak "to nejde". Naopak si cením toho, že odmítají dělat neprofesiální laické ptákoviny, ale s vysvětlením "proč"."
  • "Se servisem AWD jsem velmi spokojen - jak vedoucí servisu, tak mechanici, jsou skupina profi odborníků a zavilých fanoušků značky SUBARU. Srdce jejich manažerů jsou protknuta čtyřcípými hvězdami".
  • "V rakouských alpách jsem nejednou zvolal "Audi QATTRO - pomoz TATRO", a projel kolem toho šmejkajícího se "zázraku" se vzpomínkou na AWD, díky němuž je má Impreza tak spolehlivá".

Přihlášení

Přihlásit se

Spojte se s námi

Fake Stuff...

Třebohostická 9, Praha 10
608 782 278 (608 SUBARU)
awd@awd.cz

Zvětšit mapu...
Banner...

U nás v AWD v Praze se autům SUBARU věnujeme hezkou řádku let. Prošlo nám za ni rukama mnoho vozů SUBARU. Není tak prakticky nic, s čím bychom si v našem servisu neuměli poradit. SUBARU zkrátka žijeme, baví nás a jsou naším koníčkem!