AWD, s.r.o. – autorizovaný servis a bazar vozů SUBARU v Praze

pell-mell
Třebohostická 9, Praha 10
608 782 278 (608 SUBARU)
awd@awd.cz

AUTOBAZAR
Aktuální nabídka vozů
SUBARU

Nechte si u nás
zkontrolovat vůz
před koupí

Proč si vybrat nás?

Prohlédněte si
reference našich
stávajících zákazníků

Třebohostická 9, Praha 10
tel: 608 782 278
awd@awd.cz

< >

Čtyřdenní řádění v Livignu 2016

Do třetice všeho dobrého? Nebo spíš třikrát a dost? A je správně! Třetí rok, co jezdíme bokem v Livignu, se opět vydařil. A opět o něco lépe. To B ještě uvidíme…

Ježdění na sněhu v Livignu má vlastně jenom jednu zásadní chybu – vždycky nakonec skončí. Letos jsme nebyli troškaři a vyrazili na celé čtyři dny. Před pěti lety, kdy jsme jezdili do Rakouska na den, věc nevídaná a nepředstavitelná, po letošní zkušenosti reálná, realizovaná a opravdu bezchybná. Tedy, pokud tu porci stovek nalítaných kilometrů vydrží i technika, řekněme její pro ježdění podstatná část.

Jelikož se již při podávání přihlášek na akci ukázalo, že dva dny budou z kapacitních důvodů zoufale málo, riskli jsme to a zamluvili rovnou celé čtyři dny. Nebýt několika zrušených účastí na poslední chvíli, naplnily by se všechny čtyři dny. Takhle pár míst zůstalo, avšak bylo to ku prospěchu věci – první dva dny bylo na trati místo habakuk, další dva dny to bylo tak akorát.

Ti, kdož jezdili celé čtyři dny, se rozhodně nenudili. Trať se měnila, směr ježdění se měnil, počasí se měnilo - zábava byla opravdu velká. A vězte, že po třech až čtyřech dnech pilování jízdy bokem dostanete správnou techniku opravdu do krve. Bezezbytku a hlavně zcela bezpečně si ji užijete i v zasněžených serpentýnách tak, jako my.

Letos se na okruhu objevilo zhruba 25 aut a více než 50 lidí. Vcelku slušně velká akce. Co se vlastních výkonů týče, zaznamenali jsme vůz, který za celé čtyři dny oddriftoval poctivých 600 km dle tachometru, což dle GPS měření představuje 495 km. Zbytek kilometrů je „prohrabaných“.

Jak naznačujeme v úvodu – je škoda, že si našinec nemá možnost na sněhu při stávajícím průběhu zim moc užít, zejména s ohledem na bezpečnost. Začínáme tak pracovat na dalším ročníku, který opět uspořádáme v případě, že o něj bude zájem. Ten zatím zdá se je, za což děkujeme. Pokud vás ježdění na sněhu oslovuje, chcete ho zažít a ještě jste s námi nebyli, napište, dáme vám o nadcházející akci vědět.

Abychom nezůstali pouze u psaní, podívejte se na fotky a videa z ježdění, které pořídila a zejména zpracovala Zuzka Havlínová. Věříme, že se vám budou líbit.

Oficiální video z akce

Zkrácená akční verze videa

STI "focused" video

Fotografie z akce

Pokud vás vše zaujalo a nemáte dost, přečtěte a prohlédněte si článek z loňské akce.

Přihlášení

Přihlásit se

Spojte se s námi

Fake Stuff...

Třebohostická 9, Praha 10
608 782 278 (608 SUBARU)
awd@awd.cz

Zvětšit mapu...
Banner...

U nás v AWD v Praze se autům SUBARU věnujeme hezkou řádku let. Prošlo nám za ni rukama mnoho vozů SUBARU. Není tak prakticky nic, s čím bychom si v našem servisu neuměli poradit. SUBARU zkrátka žijeme, baví nás a jsou naším koníčkem!