AWD, s.r.o. – autorizovaný servis a bazar vozů SUBARU v Praze

pell-mell
Třebohostická 9, Praha 10
608 782 278 (608 SUBARU)
awd@awd.cz

AUTOBAZAR
Aktuální nabídka vozů
SUBARU

Nechte si u nás
zkontrolovat vůz
před koupí

Proč si vybrat nás?

Prohlédněte si
reference našich
stávajících zákazníků

Třebohostická 9, Praha 10
tel: 608 782 278
awd@awd.cz

< >

Strmé řízení

Strmé řízení je jedna ze základních úprav, kterou můžete svému STI dopřát. Odvděčí se vám výtečnou zpětnou vazbou a rychlou reakcí na natočení volantu.

Jedná se o efektivní úpravu STI (do roku 2014). Odezva auta na volant je fantastická a prakticky není nutné na něm přehmatávat. Strmé řízení je díky většímu převodování opravdu rychlé (porovnejte to klidně s vaším – toto má od rejdu do rejdu dvě a půl otáčky volantem). Díky tomu je výrazně snazší eliminovat zpětný ráz při srovnávání auta při jízdě bokem a Subaru vodit plynule ze zatáčky do zatáčky dveřmi napřed.

Nevýhodou je nutnost většího soustředění se při přímé jízdě (Subaru reaguje na sebemenší pohyb volantem) a potřeba vynaložení větší síly na řízení zejména při průjezdu vlásenek. Dále je nutno upozornit, že není funkční systém ESP. On tedy funkční je, ale řízení se zrychlí natolik, že má ESP tendenci stabilizovat Subaru při každém průjezdu zatáčkou.

Strmé řízení je ideální doplnit anti lift kitem, odezva řízení se zlepší a ochota Subaru zatočit se výrazně zvýší (a dáte mu tak zapomenout na vrozenou lehkou nedotáčivost, samozřejmě v kombinaci s kvalitními pneumatikami určenými do daných podmínek).

Upozorňujeme, že v některých případech tvrdšího nastavení podvozku se mohou objevit vibrace předních kol při průjezdu zatáčkou. Tyto případy jsou však řešitelné, ovšem za cenu dodatečných nákladů.

Uvedená cena bez DPH je orientační a obsahuje strmé řízení výměnným způsobem, práci za kompletní demontáž a montáž a následné seřízení geometrie, resp. nastavení geometrie dle požadavků zákazníka na chování STI.

38 720


Kontakt na prodejcePřihlášení

Přihlásit se

Spojte se s námi

Fake Stuff...

Třebohostická 9, Praha 10
608 782 278 (608 SUBARU)
awd@awd.cz

Zvětšit mapu...
Banner...

U nás v AWD v Praze se autům SUBARU věnujeme hezkou řádku let. Prošlo nám za ni rukama mnoho vozů SUBARU. Není tak prakticky nic, s čím bychom si v našem servisu neuměli poradit. SUBARU zkrátka žijeme, baví nás a jsou naším koníčkem!