AWD, s.r.o. – autorizovaný servis a bazar vozů SUBARU v Praze

pell-mell
Třebohostická 9, Praha 10
608 782 278 (608 SUBARU)
awd@awd.cz

AUTOBAZAR
Aktuální nabídka vozů
SUBARU

Nechte si u nás
zkontrolovat vůz
před koupí

Proč si vybrat nás?

Prohlédněte si
reference našich
stávajících zákazníků

Třebohostická 9, Praha 10
tel: 608 782 278
awd@awd.cz

< >

Řídící jednotka DCCD E.P.S. Skácel

V názvu produktu záměrně neuvádíme závodní řídící jednotka DCCD, i když je to rozhodně to pravé přídavné jméno pro „krabičku“, jejímž autorem je pan inženýr Pavel Skácel.

Je vyvíjena a neustále zdokonalována zejména pro potřeby závodních vozů Subaru, avšak hodí se i pro běžné sériové Imprezy STI s elektronicky řízeným mezinápravovým diferenciálem.

Řídící jednotka obsahuje šest přednastavených map řízení středního diferenciálu, které lze zcela libovolně, a to i za jízdy, přepínat prostřednictvím standardního ovládání DCCD na střední konzole interiéru vozu.

Díky software, který je součástí dodávky, lze do nejmenších detailů nastavit chování Subaru, resp. míru sevření DCCD, s ohledem na aktuální rychlost, polohu plynového pedálu, směr zatáčení vozu, úhel natočení volantu, intenzitu brzdění.

Vedle strmého řízení se jedná o nepříliš nákladnou a časově nenáročnou úpravu, která má podstatný vliv na čitelnost a ovladatelnost Subaru zejména při průjezdu zatáčkou (bude ve většině případů rychlejší), ale také například při brzdění (bude intenzivnější).

Uvedená cena bez DPH je orientační a obsahuje vlastní řídící jednotku DCCD, ovládací software, propojovací kabel, montáž a nastavení. Za 5000 Kč bez DPH lze dokoupit displej zobrazený na fotografiích.

30 250


Kontakt na prodejcePřihlášení

Přihlásit se

Spojte se s námi

Fake Stuff...

Třebohostická 9, Praha 10
608 782 278 (608 SUBARU)
awd@awd.cz

Zvětšit mapu...
Banner...

U nás v AWD v Praze se autům SUBARU věnujeme hezkou řádku let. Prošlo nám za ni rukama mnoho vozů SUBARU. Není tak prakticky nic, s čím bychom si v našem servisu neuměli poradit. SUBARU zkrátka žijeme, baví nás a jsou naším koníčkem!