AWD, s.r.o. – autorizovaný servis a bazar vozů SUBARU v Praze

pell-mell
Třebohostická 9, Praha 10
608 782 278 (608 SUBARU)
awd@awd.cz

AUTOBAZAR
Aktuální nabídka vozů
SUBARU

Nechte si u nás
zkontrolovat vůz
před koupí

Proč si vybrat nás?

Prohlédněte si
reference našich
stávajících zákazníků

Třebohostická 9, Praha 10
tel: 608 782 278
awd@awd.cz

< >

Hydraulická ruční brzda

Hydraulická ruční brzda s dvouokruhovým brzdovým válečkem spolehlivě zablokuje zadní kola v každé situaci - nezbytná věc k dokonalému ovládání vozu...

Hydraulická ruční brzda se pro vás stane nezbytnou v případě, kdy budete chtít Subaru snadno „utrhnout“ a poslat do zatáčky dveřmi napřed. Tedy, je to samozřejmě doplněk zbytný pro ty, kteří si auto zvládnou bez problémů před zatáčkou rozhodit a řízený smyk 4x4 vyvolat použitím klasické nožní brzdy. Řízení s využitím hydraulické ruční brzdy je však rychlejší a přesnější, ne nadarmo jí je osazen každý závodní automobil.

Hydraulická ruční brzda disponuje dostatečným brzdným účinkem zadní nápravy, který je dostupný opakovaně, na rozdíl od klasické lanové ruční brzdy. Tu však v autě doporučujeme nechat, má svou funkci při parkování Subaru v kopci, neboť hydraulická ruční brzda k tomu není uzpůsobena (může ztratit tlak, nadměrně se dlouhým zajištěním opotřebovává).

Na voze je žádoucí zajistit, aby se zároveň s použitím ruční brzdy zcela odemkl mezinápravový diferenciál. U vozů, jejichž řídící jednotka DCCD toto nepodporuje, je řešením použít řídící jednotku DCCD E.P.S.

Uvedená cena bez DPH je orientační a obsahuje zobrazenou kopii originální páky ruční brzdy STI (katalogové číslo 26001ZR000) s aretací, dvou okruhový brzdový váleček AP racing, veškerý další potřebný materiál a montáž. Na přání vám po montáži naplníme systém závodní brzdovou kapalinou Castrol SRF Racing. Není problém dodat páku v jiné barvě či ve zcela jiném provedení.

51 425


Kontakt na prodejcePřihlášení

Přihlásit se

Spojte se s námi

Fake Stuff...

Třebohostická 9, Praha 10
608 782 278 (608 SUBARU)
awd@awd.cz

Zvětšit mapu...
Banner...

U nás v AWD v Praze se autům SUBARU věnujeme hezkou řádku let. Prošlo nám za ni rukama mnoho vozů SUBARU. Není tak prakticky nic, s čím bychom si v našem servisu neuměli poradit. SUBARU zkrátka žijeme, baví nás a jsou naším koníčkem!