AWD, s.r.o. – autorizovaný servis a bazar vozů SUBARU v Praze

pell-mell
Třebohostická 9, Praha 10
608 782 278 (608 SUBARU)
awd@awd.cz

AUTOBAZAR
Aktuální nabídka vozů
SUBARU

Nechte si u nás
zkontrolovat vůz
před koupí

Proč si vybrat nás?

Prohlédněte si
reference našich
stávajících zákazníků

Třebohostická 9, Praha 10
tel: 608 782 278
awd@awd.cz

< >

EcuTek

Základní úpravou z oblasti zvyšování výkonu motoru je optimalizace řídící jednotky motoru Subaru v licenci EcuTek.

Není bezpodmínečně nutné sahat k nákladnějším úpravám hardware motoru a jeho periferií (výfuku, svodů, turba, …). Pouze úpravou software řídící jednotky se zlepší celkový projev vašeho Subaru – stane se výkonnějším a plynulejším, dojde k potlačení turbo efektu.

U novějších Subaru (s elektronickým plynem) lze do jednotky naprogramovat dvě různé mapy. Můžete si tak nechat udělat jednu „ostrou“ pro maximální využití motoru a druhou „ekonomickou“ pro normální provoz, nebo zvolit jinou kombinaci či další funkce.

Více informací nejen k EcuTeku, ale k úpravám motoru naleznete na stránce věnované tuningu vozů Subaru, případně přímo u nás na dotaz.

Alternativou k přeprogramování sériové řídící jednotky motoru je závodní řídící jednotka motoru.

Uvedená cena bez DPH je orientační a obsahuje nejen vlastní úpravu jednotky, ale též poplatek za licenci a základní přípravu vozu na ladění na motorové brzdě (kontrola svíček a geometrie). Další případné potřebné úpravy či opravy (například montáž silnější palivové pumpy a dalšího hardware) jsou za doplatek. Přeladění jednotky po změně konfigurace vašeho Subaru je samozřejmě levnější.

26 620


Kontakt na prodejcePřihlášení

Přihlásit se

Spojte se s námi

Fake Stuff...

Třebohostická 9, Praha 10
608 782 278 (608 SUBARU)
awd@awd.cz

Zvětšit mapu...
Banner...

U nás v AWD v Praze se autům SUBARU věnujeme hezkou řádku let. Prošlo nám za ni rukama mnoho vozů SUBARU. Není tak prakticky nic, s čím bychom si v našem servisu neuměli poradit. SUBARU zkrátka žijeme, baví nás a jsou naším koníčkem!